Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnatçı karın yağlarıyla savaşan 3 sebze

İnatçı karın yağlarıyla mücadele

İnatçı karın yağlarıyla mücadele eden sebzeleri daha çok tüketerek göbeğinize elveda diyebilirsiniz.

Kilo verme sürecinde en zorlanan kısım şüphesiz ki göbek. Karın yağlarını yakmak için birçok yöntem uyguladığınız halde göbeğiniz sinir bozucu bir şekilde olduğu yerde duruyorsa size bir önerimiz var. İnatçı karın yağlarıyla mücadele eden sebzeleri daha çok tüketerek göbeğinize elveda diyebilirsiniz.

GÖBEĞİNİZİN SEBEBİ KİLONUZ OLAMAYABİLİR

Bir türlü erimeyen bir göbeğin sebebi şişmanlık olmayabilir. Bu konuda ezber bozan bir bilgi var. Tükettiğimiz yiyeceklerdeki pestisitler, herbisitler, hava ve su kirliliği, ev temizleyicileri, plastikler ve kozmetik ürünlerindeki belirli petrokimyasallar hormonlar ile reaksiyona girerek sizi daha göbekli bir insan yapabilir. Bu zararlı kimyasal maddeler, xeno – östrojenler olarak bilinirler ve bedeninizi göbek yağına tutmaya zorlarlar. Bunlara aşırı maruz kalma, hem erkekler hem de kadınlar için hormon dengesinin bozulmasına neden olabilir.

MUCİZE SEBZELER

Brokoli, karnabahar, brüksel lahanası gibi sebzeler, bu bileşiklere karşı mücadele eden maddeler içerirler. Karın yağını tutan kimyasallara karşı savaşarak, istediğiniz görünüme kavuşmanız için önemli bir adım atmanızı sağlarlar. Bu nedenle göbekten kurtulmak için günlük beslenmenin içerisine daha çok brokoli, karnabahar ve brüksel lahanası eklemek gerekiyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech