Ayvacık Kaymakamı Salih Sak bilgilendirme toplantısına ilişkin konuşmasında “Çiftçilerimizin çoğunluğu kadın emeği ile ayakta durmakta, kadınlar olmadan tarım ve kırsal toplumun varlığı sürdürülemez. Tarlasında, bahçesinde, ahırında, evinde gece gündüz demeden çalışarak, ailesine ve ülkemize üretim ile destek veren kadın çiftçilerimizin her zaman yanındayız” dedi.
Bektaş Kadın Kooperatifi’nde düzenlenen toplantıya Ayvacık Kaymakamı Salih Sak, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Emin Ekici, İş Bankası Müdürü Yusuf Ayyıldız, Bektaş Köy Muhtarı Halil Erdemir ve kadın çitçiler katıldı.
Haber Merkezi
14
24
34
44