Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Merkez Işıklar Köyü Muhtarı olarak seçilen Hakan Deveci, azalar Serkan Özdemir, Cemal Yılmaz, Selahattin Çelik ve İsmail Kaymak, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
31 Mart seçimlerinde merkez Işıklar Köyü Muhtarı olarak seçilen Hakan Deveci ve azalar Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Vali Aktaş, Işıklar Köyü Muhtarı Hakan Deveci ve azalar ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş, Işıklar Köyü Muhtarı Hakan Deveci ile azalara hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.