Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kurumlar Arası İş Birliği Protokolü İmzalandı

Dezenformasyona karşı daha az

Dezenformasyona karşı daha az dirençli olan ve sosyal medyaya en fazla maruz kalan gençleri bilgilendirmek ve toplumun genelinde farkındalık uyandırmak, medya okur yazarlığını yaygınlaştırmak ve dezenformasyonla mücadele etmek amacıyla hazırlanan Dezenformasyonla Mücadele Farkındalık Eğitimleri Projesi kapsamındaki iş birliği protokolü imza töreni Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Dezenformasyon İle Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolü İmzalandı. İmza törenine Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürü Tuncay Güven, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, ÇOMÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN, İletişim Uzmanı Sinan Özyapan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürlüğü personeli Emre Güllü, Rabia Çelik ve Yunus Emre Akmaz katıldı.

Dezenformasyonla Mücadele kapsamında, Vali Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu,Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürü Tuncay Güven, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan arasında protokol imzaları atıldı. Dezenformasyonla Mücadelede kurumlar arasında yapılacak iş birliğinin önemini belirten Vali Aktaş, Dezenformasyonla Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolünün gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek protokolün Çanakkale’mize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech