Orman Bölge Müdürlüğü Ekipleri tarafından “Yaşamın Her Anı Öğrenme Zamanı” teması kapsamında yürütülen çalışmalarda yer alındı.
“Yaşamın Her Anı Öğrenme Zamanı” teması ile bireysel ve toplumsal gelişimle istihdamı ön plana alarak örgün eğitim dışında kalan öğrenme etkinliklerine katılım kültürünün geliştirilmesi, yaygınlaştırılması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliklerine Orman Bölge Müdürlüğü tarafından kurulan stant ile bilgilendirme çalışması yapıldı. Standı; Çanakkale Vali Yard. Hakkı Önder, kamu kurum temsilcileri ve vatandaşlar ziyaret etti. Orman yangın gönüllüsü olmak isteyen vatandaşların kayıtları alınarak, orman yangınları konusunda bilinçlendirme çalışması yapıldı.
15
25
35
45
55