Ayvacık Kaymakamı Salih Sak başkanlığında çiftçi mallarının sorunlarına ilişkin bir toplantı gerçekleşti.
Ayvacık Kaymakamı Salih Sak başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Eren Arslantaş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü M. Emin Ekici, İl Genel Meclis Üyesi Fatih Kocabıyık, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Şahan, Ziraat Odası Başkanı Ünal Atıcı, Küçükkuyu Beldesi Çiftçi Malları Koruma Başkanı Melda As ve Murakabe Kurulu Üyelerinin katılımıyla Öğretmenevinde toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda çiftçi mallarının sorunlarına değinilerek, sorunlara çözüm önerileri görüşüldü.