Yenice İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Mobil tır ile gerçekleştirilen taramalarda sona gelindi.
Yenice’de Mobil tır ile yapılan taramaların son günü, Yenice İlçe Sağlık Müdür V. Uzm. Dr. Seval Tunç’un katılımı ile tamamlandı. Gerçekleştirilen programa ilişkin Yenice İlçe Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunularak; “Mobil tırda görevli; Hemşire Yaşiye Eroğlu, Hemşire Ünzile İnce, Hemşire Zeynep Ersay Önal, Ebe Zerrin Karaoğlu, Ebe Merve Kar Şahin, Rönt. Tek. Duygu Salman, Rönt. Tek. Şenay Demirci’ ye, Kurtuluş, Kalkım, Hamdibey ve Pazarköy Aile Sağlığı Merkezlerinde görev yapmakta olan tüm hemşire ve ebe arkadaşlarımıza özverili ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.
13
23
33