Ebeveyn Destek Eğitim Programı’na katılan öğrenciler ve veliler, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı.
Ebeveyn Destek Eğitim Programı (EDEP) kapsamında gerçekleştirilen aile seminerlerinde sona gelindi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Nilüfer Umar öncülüğünde Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen 4 haftalık eğitimlerde ebeveynler dışarıdan bir göz ile kendilerini izleyebilme imkanını elde etti. Düzenlenen törende veliler ve öğrencilere sertifikaları takdim edildi.
Düzenlenen törende bir konuşma gerçekleştiren Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. H. Levent Dalyancı, gerçekleştirilen projede emeği geçen herkese teşekkür etti.