Haber programı sunucusu İlker Karagöz Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek’i makamında ziyaret etti.
Haber Programı Sunucusu İlker Karagöz ve Fırat Açıkgöz’ün Çanakkale Belediyesi’ni ziyaret etmesi Belediye Başkanı Muharrem Erkek sosyal medya hesabından paylaşarak, “Hemşehrimiz, değerli kardeşimiz, haber programı sunucusu İlker Karagöz ve Fırat Açıkgöz’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
11