Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindekiler, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Genel Başkan Yardımcısı Gülay Haldan, Genel Sekreter Fadime Gün, Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Muharrem Şahin ve dernek üyeleri, Vali Aktaş’a ziyarette bulundu. Başkan Işık ve dernek üyeleri ile bir süre görüşen Vali İlhami Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Işık’a günün anısına minyatür Şehitler Abidesi hediye etti.
12
22