Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AYAY öğrencileri üniforma giydi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (AYAY) Bölümü birinci sınıf öğrencilerinin Geleneksel Üniforma Giydirme Töreni gerçekleştirildi.

Safiye Hüseyin Elbi Salonunda gerçekleşen törene; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Akgün, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Erdem Gümüş, Çanakkale Havalimanı Müdürü Ali Ünde, Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü İtfaiye Grup Amiri Cüneyt Göncü, Emekli İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Dekan Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Akgün, AYAY bölümü hakkında öğrencilere bilgi vererek başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, “Bu formayı giyerek onurlu ve sorumluluk sahibi bu mesleğe en büyük adımı atmış oluyorsunuz, bizler siz değerli öğrencilerimizle gurur duyuyor, sizlere eğitim veren tüm kıymetli akademisyenler ve müdürlerimize teşekkür ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. AYAY öğrencilerine mesleki eğitimlerde gösterdikleri başarılarından dolayı akademisyenler ve iş birlikçi kurumlar tarafından sertifikalarının verilmesinin ardından tören, gerçekleştirilen ikram ile sona erdi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech