Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ve beraberindekiler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından gerçekleşen Ebeler ve Hemşireler Günü Programı’na katılım sağladı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından düzenlenen Ebeler ve Hemşireler Günü Programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımlarıyla Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde düzenlendi. Programa Çanakkale’yi temsilen; Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Lapseki Devlet Hastanesi’nde görev yapan 33 yıllık Hemşire Tülün Danacıoğlu, Çanakkale Merkez Akçapınar Sağlık Evi’nde görev yapan 27 yıllık Ebe Arzu Gürkan katıldı. Programda fedakâr çalışmalarıyla başarılı işlere imza atan ebe ve hemşirelere, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından ödül takdimi yapıldı.