Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Parklarda yenileme çalışmaları sürüyor

Çanakkale Belediyesi Park ve

Çanakkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından belirli bir program dahilinde kent genelinde sürdürülen park yenileme çalışmaları devam ediyor.

Kent genelinde bulunan parklarda gerçekleştirilen yenileme ve bakım çalışmaları kapsamında İsmetpaşa Mahallesi Şefik İnan Caddesinde bulunan parkta yenileme çalışmalarının sonuna gelindi. Çalışma kapsamında ekipler parktaki altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapısal peyzaj düzenlemeleri de gerçekleştirildi. Park alanında bulunan eskiyen oyun grupları yenileri ile değiştirilirken, öte yandan yeni oturma alanları da oluşturuluyor. Yenileme çalışmalarında sona gelinen parkta, bitkisel peyzaj düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen yenileme çalışmaları doğrultusunda ayrıca İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Hasan Koyuncu Parkı’nda da yenileme çalışmalarına başlandı. Eskiyen oyun grupları ve zeminin sökümü ile başlayan çalışmaların ardından altyapı çalışmalarına başlanacak olan park, yeni düzenlemelerin ardından yeniden kentlilerin kullanımına sunulacak.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech