Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Panayır coşkulu geçti

Yıllardır özlemi duyulan panayır,

Yıllardır özlemi duyulan panayır, geçtiğimiz hafta sonu ilçede yeniden gerçekleştirildi. Coşkulu geçen panayırda en çok da çocuklar eğlendi.

Bursa’nın Karacabey ilçesinde geçtiğimiz hafta sonu panayır coşkusu yaşandı. Katılan esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği panayırın ardından Karacabey Belediye Başkanı Fatih Karabatı, “Halkımızın özlediği bir aktiviteydi. Ailelerin yoğun ilgisi memnuniyet vericiydi. Uzun bir aradan sonra ilk kez yapıldı. Eksiklerimizi gidererek ve talepleri göze alarak daha geniş bir panayırı önümüzdeki yıllarda sağlayacağız” dedi. Etkinliğe çocuklarıyla katılan aileler genel olarak, eski hatıralarını çocuklarıyla yaşamak istediklerini ve bu organizasyonla eski günlerdeki gibi renkli bir atmosfere tanık olduklarını belirterek Karacabey Belediyesi’ ne teşekkürlerini iletti.

Cuma günü başlayıp 3 gün boyunca devam eden panayırda tarım ürünlerinden lunaparka, geleneksel panayır oyunlarından, yiyecek içecek stantlarına birçok alanda esnafta faydalandı. Panayır süresi boyunca vatandaşların genel olarak yoğun ilgisi dikkat çekerken, gece geç saatlerde de aynı yoğunluğun devam ettiği görüldü.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech