Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü üretim yapılan her alanları ziyaret ederek incelemelerde bulunmaya ve destek olmaya devam ediyor.
Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarıma yönelik üretim yapılan işletmeleri ve destek verilen bazı projeleri yerinde incelemeye devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Çanakkale Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden son ziyaret ile ilgili yapılan açıklamada, “İbrahim Bodur Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin ürettiği, fide, fidan, çiçek, süs bitkisi ve sera üretim alanlarında incelemelerde bulunarak, Okul Müdürü Cemal Korkut ile Bakanlığımız “Okuldaki Çiftlik Projesi” kapsamında yapılacak proje ve çalışmaları görüştük” ifadeleri kullanıldı.
13
23
33