Lapseki’de Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında aileler ile bir araya gelinmeye devam ediliyor.
Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Lapseki Belediye Başkanı Atilla Öztürk’ün eşi Neşe Öztürk ile birlikte iki aile ziyaret edildi. Yeni doğan bebeklere hoş geldin demek için büyük bir heyecanla, ailelerin evlerine konuk olundu. Lapseki Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden yürütülen projeye dair açıklamalarda bulunularak; “Bu özel anlarda ailelerle bir araya gelmek ve onların sevincine ortak olmak bizim için gerçekten çok kıymetliydi. Küçük mucizelerin yeni başlangıçlarına tanıklık etmek, yaşamlarına dokunmak ve onların mutluluğuna ortak olmak bizim için büyük bir zenginlik. Aramıza hoş geldiniz Almila ve Alparslan bebekler” ifadelerine yer verildi.