Çanakkale’de metruk binada çıkan yangın, itfaiye ekiplerince kontrol altına alınarak söndürüldü.
Çanakkale’de, Cevatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Sokak’taki eski vali konağının yer aldığı alanda bulunan metruk binada bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşların durumu 112 Acil Çağrı merkezine bildirmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Polis çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri diğer binalara sıçramasını önledikleri yangını kısa sürede kontrol altına alarak söndürdü.
14
24
34
44