Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Güzelyalı’da kampa giren U17 Yıldız Erkek Milli Takımına ziyarette bulundu.
Vali İlhami Aktaş, İstanbul’da gerçekleştirilecek FIBA U17 Basketbol Dünya Kupasına katılmak için Çanakkale GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde kampa giren U17 Yıldız Erkek Milli Takımını ziyaret etti.
U17 Yıldız Erkek Milli Takımı yönetici, antrenör ve sporcularla bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı. U17 Yıldız Erkek Milli Takımını Çanakkale’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Aktaş, milli takıma maçlarında başarılar diledi.
Ziyaretinin ardından Çanakkale GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Aktaş’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan tarafından kamp hakkında bilgi verildi. Vali Aktaş, Kamp ve Eğitim Merkezinin Çanakkale’ye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.