Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro Kulübü tarafından 27 Mayıs Pazartesi saat 20.00’da “Tek Kişilik Şehir” adlı oyun sahnelenecek.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tiyatro Kulübü, İÇDAŞ Kongre Merkezi’ndeki salonda, 27 Mayıs Pazartesi saat 20.00’da, yazarlığını Behiç Ak ve yönetmenliğini Buse Uzel’in yaptığı “Tek Kişilik Şehir” adlı oyunu sahneleyecek. Oyunun teknik ekibinde, İlkay Kayabaş, Hazal Nazlıcan Atalay ve Öznur Salatacı bulunuyor. Oyuncular ise, Kubilay Aşantuğrul, Esra Aşantuğrul ve Halife Çağlar.
Ücretsiz olan tiyatro oyunu 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de İÇDAŞ Kongre Merkezi’deki salonda herkes izleyebilecek.