Karadeniz Bahar Festivali, Kepez Halk Kafe Etkinlik Alanı’nda başladı. Festivalde yöresel stantlar kurularak Karadeniz’e özgü ürünlerin satışı yapılırken, konser etkinlikleri gün boyu ve akşam devam edecek.
Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen 29’uncu Bahar Festivali Kepez’de bulunan Halk Kafe Etkinlik Alanı’nda başladı. Perşembe günü başlayan Bahar Festivali’nde yöresel stantlarda Karadeniz’e özgü ürünlerin satışı yapılırken, eğlence etkinlikleri bütün gün ve akşam devam edecek.
Geçtiğimiz akşam ise festivalde Keradeniz müzikleri seslendirilerek horun oynandı. Festivale Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’da katıldı.
Festival etkinlikleri gece saatlerine kadar devam etti. Bu akşam saat 18’de Festivalde protokol konuşmaları yapılacak ve daha sonra konser etkinliği düzenlenecek. Festival 26 Mayıs Pazar akşamı konser ile sona erecek.