Troya Müzesi’nin “Sınıf Arkadaşım Homeros” gezici bavulu, 4’üncü sınıf öğrencileri ile bir araya gelerek, keyifli anlar yaşattı.
Troya Müzesi’nin “Sınıf Arkadaşım Homeros” gezici bavulu, bu kez de Çanakkale Bayramiç Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Çocuklar, Bulan Kadın Hazal Abla (Arkeolog) ve Onaran Adam Hasan Abileri (Restoratör) ile harika keşiflere imza attılar. Troya Müzesi tarafından gerçekleştirilen etkinliğe ilişkin açıklamalarda bulunularak; “Bizi ağırladıkları için Bayramiç Mehmet Akif Ersoy İlkokulu idarecilerine ve öğretmenlerine sonsuz teşekkürler. Çocuklar, Dikkat! Sizin sınıfınıza da müze gelebilir” ifadelerine yer verildi.
15
25
35
45
55