Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sigorta acentelerinin sorunları görüşüldü

Çanakkale İli Sigorta Acenteleri

Çanakkale İli Sigorta Acenteleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, ÇTSO ve TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi işbirliğinde gerçekleşti.

ÇTSO ve TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) işbirliğinde TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut, Başkan Yardımcısı Mehmet Özgür Yılmaz, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Üyesi Ersoy Kocamanoğlu, TOBB Sigortacılık Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Seda Karakulak’ın katılımlarıyla Çanakkale İli Sigorta Acenteleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Çanakkale İli Sigorta Acenteleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan 18 No’lu Meslek Komitesi Başkanı Ferdi Acar; Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Sayın Levent Korkut ve İcra Komitesi Üyelerine katılımları ve her zaman yanlarında olduklarını hissettirdikleri için teşekkür etti. Meclis ve Komite Üyesi Orçun Oktay; Komite faaliyetlerine ilişkin sunum yaparak bilgilendirmede bulundu.

“Tüm gücümüzle çalışıyoruz”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kılıç, toplantıda söz alarak; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak amacımız Çanakkale de 9.600 üyemizin, sorun ve sıkıntılarını dinleyip çözüm üretmek, ilimizin gelişmesine katkıda bulunmak, turizm, tarım, sanayi ve birçok sektörün gelişmesini sağlamaktır. Yeni projeler üreterek Ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz. Odamız komiteleri çok kıymetli çalışmalar yapıyor. Odamızın en çok çalışan, üyelerinin sorunlarını dinleyen, çözüm üreten, iletişimi güçlü olan, tıpkı diğer komitelerimiz gibi birçok proje geliştiren hiç kuşkusuz 18. Komitemiz yani sigortacılık komitemizdir. Ben huzurlarınızda başta TOBB Sigortacılar Meclisinde bizleri temsil eden Sayın Metin Kenar’a ve Komite Başkanımız Ferdi Acar’a çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Üyelerimizin sorunlarının masaya yatırılacağı ve çözüm önerilerinin konuşulacağı bu toplantının çok verimli olacağını düşünüyorum” dedi.

Faaliyetler masaya yatırıldı

TOBB Saik Başkanı Levent Korkut; Göreve geldikleri günden itibaren gerçekleştirdikleri faaliyetler ve icraatlar ile sigortacılık sektörü ile ilgili bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Sektörün Çanakkale’de geliştiğini ve iyi durumda olduğunu belirterek Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın bunda önemli rolü olduğunu ve ilgili komitenin aktif çalıştığını ifade ederek Çanakkale’de bulunmaktan da memnuniyet duyduğunu belirtti.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech