Bayramiç’teki Gazi Ortaokulu’nda TÜBİTAK Bilim Fuarı’nın açılış programı yoğun bir katılım ile hayata geçirildi.
Bayramiç’te bulunan Gazi Ortaokulu’nda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışı Bayramiç Kaymakamı Alper Taş ve diğer protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen açılış programı; saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı. Protokol konuşmaları, öğrenciler tarafından sunulan gösteriler ile devam etti. Daha sonra öğrenciler tarafından yapılan projelerden oluşan fuar alanının açılışı gerçekleştirildi. Fuarı gezen Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, öğrencilerin hazırlamış oldukları projeler hakkında bilgi aldı.
13
23
33