Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İlahiyat Fakültesi öğrencileri, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
ÇOMÜ İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencileri Ayşegül Gözde Kaynak, Eyüp Yetkin, Hacer Şahin ve Zekeriya Aras, fakülte mezuniyet törenine davet etmek için Vali İlhami Aktaş’a ziyarette bulundu. Öğrenciler ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali Aktaş, öğrencilerin dersleri hakkında bilgi aldı. Öğrenciler desteklerinden dolayı Vali Aktaş’a teşekkür edip İlahiyat Fakültesinin mezuniyet törenine davet ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.