Çanakkale AFAD İl Müdürü Mehmet Hayri Demirel tarafından Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’ya ziyaret gerçekleştirildi.
Çanakkale Afet ve Acil Durum İl Müdürü Mehmet Hayri Demirel, beraberinde Şube Müdürü Ali Alkan ile birlikte Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’yu makamında ziyaret ettiler. Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Çanakkale Afet ve Acil Durum İl Müdürü Mehmet Hayri Demirel ve Şube Müdürü Ali Alkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
12
22