Çanakkale Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çanakkale 2’inci Gençlik Günleri kapsamında Tiyatro Sporu ve Karagöz Cambaz oyunları sahnelendi.
Rino Sanat ve Kupa 8 Topluluğunun yer aldığı “Tiyatro Sporu Gösterisi”, Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezinde sahnelendi. Genç tiyatrocuların keyifli performansı, izleyicilerden tam not aldı. 2’inci Gençlik Günleri Etkinliklerinin bir diğer oyunlarından biri de Karagöz Cambaz oyunuydu. Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki oyunda geleneksel gölge oyunu, eğlenceli bir sunumla sahnelendi.