Okul Sporları Yıldız Kızlar Minder Güreşinde Türkiye 3’üncüsü olan Cumhuriyet Ortaokul öğrencisi Yağmur Karanfil, Biga Kaymakamı’nı ziyaret etti.
Okul Sporları Yıldız Kızlar Minder Güreşinde Türkiye Üçüncüsü Olan Yağmur Karanfil, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’yu makamında ziyaret etti. Okul Sporları Yıldız Kızlar Kategorisi Minder Güreşi branşında Türkiye üçüncüsü olan Cumhuriyet Ortaokul öğrencisi Yağmur Karanfil’in Kaymakam ziyaretine, Okul Müdürü İbrahim Er ve Beden Eğitimi Öğretmeni Zübeyde Darcan da katıldı.
Kaymakam Erdinç Dolu, Türkiye 3’üncüsü Yağmur Karanfil ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
12
22