Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı ve beraberindekiler, Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek’i ziyaret etti.
TBF Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı, beraberinde TBF Basketbol Geliştirme Yetkilisi Osman Sarısoy ve Av. Çağrı Çinte ile birlikte Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek’e ziyarette bulundu. Sohbet ortamında geçen ziyarette Genel Sekreter Antalyalı, Başkan Erkek’e isminin yazılı olduğu forma hediye etti. Ziyarette federasyon faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Erkek, Antalyalı’ya çalışmalarında başarılar diledi.
13
23
33