1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Ablak ve beraberindekiler, Vali İlhami Aktaş’a ziyarette bulundu.
1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Ablak, yönetim kurulu üyeleri Şule Özkan, Müjdat Ege, Edip Ahmet Özkan ve Naci Çam, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Vali İlhami Aktaş, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Ablak ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek sohbet etti. 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Ablak, derneğin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında Vali İlhami Aktaş’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Ablak ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.