Çanakkale Fen Lisesi, Yaratıcı Drama ve Tiyatro Topluluğu Dekadanlar, Haldun Taner’in, “Keşanlı Ali Destanı” oyununu başarıyla sergiledi. Öğrencilerin oyunculuk performansları ayakta alkışlandı.
Çanakkale Fen Lisesi, Yaratıcı Drama ve Tiyatro Topluluğu Dekadanlar, Haldun Taner’in, “Keşanlı Ali Destanı” oyununu Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki salonda başarıyla sergiledi. Vatandaşlar oyuna büyük ilgi gösterirken öğrencilerin oyunculuk performansı ayakta alkışlandı.
Oyunun danışman öğretmenleri ise, Dramaturg: Seral Kaya Taşpınar, Dans: Hülya Kocamaz ve Sinema: Remzi Barut’tu
Keşanlı Ali Destanı, Haldun Taner’in yazdığı, müziğini Yalçın Tura’nın yaptığı müzikal oyundur.