Çan Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu ve beraberindekiler, Hurma ve Kızılelma köylerinde düzenlenen köy hayırlarına katıldı.
Çan Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu ve İlçe Jandarma Komutanı Kıd. Ütgm. Levent Çalış, Çan’a bağlı Kocayayla, Hurma ve Kızılelma köylerinde geleneksel olarak yapılan Çiftçi Bayramı ve Köy Hayrına katıldılar. Çan Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu; köylülerle, diğer köylerin muhtarlarıyla ve misafirlerle bir süre sohbet etti. Verimli ve bereketli bir hasat yılı olmasını diledi. Kaymakam Nebioğlu, düzenlenen hayır programında emeği geçenlere ve Köy Muhtarları Kocayayla Köy Muhtarı Salih Çetkin’e, Hurma Köy Muhtarı İlyas Güney’e ve Kızılelma Köy Muhtarı Mehmet Kocaçolak’a teşekkür etti.
13
23
33