Bugün Tarla Sokak’ta Belediye ekipleri tarafından haşerelere karşı ilaçlama yapılmıştı. İlaçlamanın ardından halk arasında kakalak olarak bilinen böcekler bulundukları yerden dışarı çıkarak sokakta dolaşmaya başlamıştı. İnternet sitemizde bu durum ile ilgili haber yapmıştık. Haberin yayınlanmasının ardından kısa bir süre sonra ekipler gelerek tekrar ilaçlama yaptı.
Bugün Çanakkale Belediyesi’ne bağlı ekipler Tarla Sokak’ta haşerelere karşı ilaçlama yaptı. İlaçlama yapılmasının ardından kakalat böcekleri bulundukları yerden çıkarak çevrede dolaşmaya başladı. Bu durumu Gazetemizin internet sitesinde haberleştirmiştik. Haberin yayınlanmasının ardından kısa bir süre içinde ekipler tekrar Tarla Sokağa gelerek etrafta dolaşan kakalaklara karşı ilaçlama yaptı.