Kepez Belediyesi 53. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde final güreşi başladı. Başpehlivan güreşi için Mustafa Arslan ile Ertuğrul Dağdeviren karşılaştı.
Kepez Belediyesi 53. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin final güreşinde Mustafa Arslan ile Ertuğrul Dağdeviren güreş tuttu. Normal sürede yenişemeyen pehlivanlar puanlama güreşine gitti.
Puanlamada rakibini yenen Ertuğrul Dağdeviren Kepez güreşlerinin başpehlivanı oldu.
13
23
33