Kepez’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Kepez Belediyesi 53. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri sabah saatlerinde başladı. Güreşler kıran kırana devam ediyor.
Kepez’de iki gün sürecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Kepez Belediyesi 53. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri sabah saatlerinde başladı. Güreşler kıran kırana devam ediyor. Kepez’de her sene gelenekse olarak gerçekleştirilen Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinlikleri dün başlamıştı. Bugün ise güreşiler er meydanına çıktı. Güreşler kıran kırana devam ediyor.