AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Truva Otel’de muhtarlar ile bir araya geldi. Gider burada yaptığı konuşmada, seçilen muhtarları tebrik etti. Muhtarlığın onurlu bir iş olduğunu söyledi.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Truva Otel’de merkeze bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi. Gider yaptığı konuşmada seçilen muhtarları tebrik ederek, seçilenin şikayet etme hakkı olmadığını, hizmet etme zamanı olduğunu dile getirdi.