Biga’da bulunan Çavuşköy Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda mezuniyet heyecanı yaşandı.
Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunan Çavuşköy Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda mezuniyet coşkusu yaşandı. Mezuniyet törenine Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’da katılarak 6 öğrencinin heyecanına ortak oldu. Çeşitli gösterilerin yapıldığı mezuniyet törenine ayrıca, Kaymakamımız Sayın Erdinç Dolu’nun yanı sıra Biga Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Tulnay, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi ve diğer protokol üyeleri katıldı.
15
25
35
45
55