Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, eşi Şenay Yerli Dolu ile birlikte Biga Engelliler Derneğini ziyaret etti.
Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, eşi Şenay Yerli Dolu ile birlikte Engelliler Haftası kapsamında Biga Engelliler Derneğine ziyarette bulundu. Engelliler Derneği Başkanı Havva Bacak ve dernek üyeleri, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Kaymakam Erdinç Dolu ve eşi Şenay Yerli Dolu’ya teşekkürlerini iletti.