Kepez Belediyesi’nin düzenlediği sosyal etkinlikleri kapsamında Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından “Karmakarışık” adlı oyun Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenecek.
Kepez Belediyesi kültür sanat etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında, Ray Cooney’in yazıp, Haldun Dormen’in çevirdiği, Ebru Naz Eşli’nin yönettiği “Karmakarışık” oyunu 20 Mayıs saat 20.00’da Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde, Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenecek.
Kepez Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede, oyunun ücretsiz, kontenjanın sınırlığı olduğu ve biletlerin 15 Mayıs Çarşamba gününden itibaren Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde temin edilebileceği paylaşıldı.