Küçükkuyu Belediyesi tarafından düzenlenen 1’inci Gençlik Turnuvası’nda start verildi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Küçükkuyu Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Küçükkuyu Belediyesi 1’inci Gençlik Turnuvası” başladı. Yoğun katılımın olduğu turnuva, 17 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek olan final maçıyla sona erecek. Dereceye giren takımlara ödülleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çelenk töreninde takdim edilecek.
14
24
34
44