Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Öğrenmekten asla vazgeçmeyin”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi, 3’üncü Mezun ve Kariyer Günleri etkinliği gerçekleşti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi 3’üncü Mezun ve Kariyer Günleri etkinliği gerçekleşti. Enerji Yönetimi, Gıda Teknolojisi ve Sağlık Yönetimi bölümlerinde alanlarında uzman isimler ve çok sayıda firma öğrencilerle buluştu. Daikin, Siemens, Borusan, Enerjisa, Ülker, Dardanel ve Uluova gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ile Çanakkale Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü gibi kamu kurumlardan temsilciler öğrencilerle deneyim ve bilgilerini paylaşırken, iş aramada karşılaşacakları fırsat ve tehditlerden bahsettiler.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu,  kariyer etkinliklerinin öğrenciler için bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, fikirlerin ve ufukların genişlediği bir buluşma noktası olduğunun altını çizerek “Geleceğe dair hedeflerinizi belirlemeniz için bu gün size sunulan imkânlardan en iyi şekilde yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Kendinizi geliştirmekten ve yeni şeyler öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Unutmayın ki, başarının anahtarı bilgi, beceri ve çalışmadır” dedi ve etkinliklerin düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

5 gün sürdü

Beş gün süren etkinlik boyunca; Türkiye’nin enerji verimliliği ve enerji yönetimi, meslek hayatında iletişim becerileri, kamu binalarında enerji yönetimi, yenilenebilir enerji santral süreçleri, iklimlendirme sistemlerinde enerji verimliliği,  başarılı mülakat teknikleri konularında uzmanlar tarafından bilgi ve deneyimler paylaşıldı.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech