Çanakkale merkezde oturanlar hafta sonunun ikinci tatil gününe serin bir hava ile başlamıştı. Fakat öğle saatlerinden itibaren rüzgar şiddetini azaltıp güneş yüzünü gösterince vatandaşlar kendini kordon ve çarşıya attı.
Hafta sonunun ikinci tatil gününde kent merkezinde oturanlar serin bir havayla güne başladı. Öğle saatleri ve sonrasında rüzgar şiddetini azaltıp güneş yüzünü gösterince vatandaşlar kendini kordon ve çarşılara attı. Kimi kordonda yürüyüş yaparken bazı kişiler eşsiz Boğaz manzarasının tadını çıkardı. Çocuklar ise parklarda doyasıya eğlendi.
13
23
33