Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Açık Uçlu Soru Yazma Ve Ölçme Değerlendirme” seminerinin beşincisi düzenlendi.
Mahalli Hizmetiçi Eğitimi takviminde yer alan “Açık Uçlu Soru Yazma ve Ölçme Değerlendirme Seminerleri”nin beşincisi, Biga ve Çan ilçelerinden 27 öğretmenin katılımıyla Biga Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nde Çanakkale Fen Lisesi Biyoloji Öğretmeni Sunay Altan tarafından gerçekleştirildi.
12
22