Turkish Airlines Euroleague’de mücadele eden Fenerbahçe Beko, play-off turu son maçında Monaco’yu mağlup ederek adını Final- Four’a yazdırdı.
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, Turkish Airlines Euroleague play-off turu beşinci maçında Monaco ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Uzatma bölümü sonunda mücadeleden 79-80’lik üstünlükle ayrılan Fenerbahçe Beko, adını Final-Four’a yazdırdı.
Fenerbahçe Beko’nun yarı finaldeki rakibi Panathinaikos olacak. Final-Four organizasyonu 24-26 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek.