Okul Sporları Taekwondo Türkiye Şampiyonası Finallerinde Çanakkale’yi temsil eden sporcular, büyük bir başarıya imza attı.
Nevşehir’de düzenlenen Okul Sporları Taekwondo Türkiye Şampiyonası Finallerine, Çanakkale’den katılım sağlayan Ömer Mart Ortaokulu öğrencisi İbrahim Bölükbaşı, Türkiye ikincisi olarak büyük bir başarı elde etti. Aynı şampiyonada Lapseki Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu öğrencisi Emine Nehir Alpagut ise Türkiye üçüncüsü olarak Çanakkale’yi gururla temsil etti.
13
23
33