Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, köy ziyaretleri sebebiyle vatandaşlarla bir araya gelerek, görüşmeler sağlıyor.
Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, kurum amirleri ile birlikte vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediği köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, köy ziyaretlerine bu hafta Ilıcabaşı ve Kaynarca köyleri ile devam etti. Köylerin genel sorunları ve vatandaşların taleplerini dinleyen Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’ya köy ziyaretlerinde; İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hüseyin Servi, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar, İlçe Tarım Müdürü Fevzi Atmaca, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nermin Şahin, İlçe Özel İdare Müdürü İsmail Satılmış, Orman İşletme Müdürü Semih Aydın, Yazı İşleri Müdürü Gülsüm Çırpan ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Sezgen ve İlçe Müftüsü Kemal Karadeniz eşlik etti.