Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çanakkale için geri sayım başladı

Hepsi Festival Organizasyon Ekibi

Hepsi Festival Organizasyon Ekibi tarafından Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na ziyaret gerçekleştirildi.

Hepsi Festival Organizasyon Firma Yetkilisi Özgür Şahin, Sunsan Hotel İşletme Müdürü Hüsniye Işık ile Departman Amiri Erkan Sert Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret ettiler.

“Hazırlıklarını yaptıklarını ifade ettiler”

Hepsi Festival Organizasyon Ekibi tarafından ÇTSO’na düzenlenen ziyarette; ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik ve Akın Yalman, Türkiye Genç Turizmciler Yönetim Kurulu Başkanı ve Odamız 15 No’lu Komite üyesi Onur Sabırlıoğlu ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu. Ziyaret hakkında bilgi veren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Hepsi Festival tarafından 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Sunsan Hotel’de bir festival gerçekleştirilecek. Bu festival ile ilgili olarak kendilerinden bilgiler aldım. Festival organizasyonu kapsamında gerekli tedbirleri alarak, yerel paydaşlarla görüşerek hazırlıklarını yaptıklarını ifade ettiler. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech