Çanakkale M. A. E. İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenecek olan Aile Semineri ve Yaratıcı Düşünen Çocuk Atölyesi ile farkındalığın arttırılması amaçlanıyor.
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi’nde ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Nilüfer Umar öncülüğünde Ebeveyn Destek Eğitim Programı kapsamında Aile Semineri ve Yaratıcı Düşünen Çocuk Atölyesi gerçekleştirilecek.
ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Nilüfer Umar öncülüğünde ve beraberindeki 19 özel eğitim öğretmeni adayı ile Çanakkale M. A. E. İl Halk Kütüphanesi’nde, Ebeveyn Destek Eğitim Programı (EDEP) Projeleri kapsamında 1 Haziran tarihine kadar 4 adet aile semineri ve yaratıcı düşünen çocuk atölyesi gerçekleştirilecek.
30 aile ile bir araya gelinecek
Aile Semineri ve Yaratıcı Düşünen Çocuk Atölyesi’nde, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Tanılı Çocuklarımızla Yaşam adlı seminer ile 30 aile ile bir araya gelinecek. Gerçekleştirilecek olan seminer; 11 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00 ile 18:00 arasında Konferans Salonu ve Çocuk Bölümü’nde düzenlenecek.
Bilgi ve Kayıt için; İl Halk kütüphanesi (0276) 217 23 69