Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, THY EuroLeague play-off turu dördüncü maçında Monaco’ya mağlup oldu.
THY Euroleague’de mücadele eden Fenerbahçe Beko, play-off turu dördüncü maçında kendi evinde konuk ettiği Monaco’ya 65-62’lik skorla kaybetti. Bu sonuçla seride durum 2-2’ye geldi.
Play-off serisinin beşinci ve son maçı 8 Mayıs Çarşamba günü Monaco’nun ev sahipliğinde oynanacak. Maçı kazanan takım adını Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek Final Four’a yazdıracak.