Ezine Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Mehmet Nuri Duran, yeni görevine başladı.
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Mehmet Nuri Duran, 2018-2023 yılları arasında Çanakkale 18 Mart Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde asistanlık görevini tamamladı. Duran, 2022-2023 yılları arasında Mardin Midyat Devlet Hastanesi’nde Uzman Hekim olarak,11 Mayıs 2023 tarihinden itibaren ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi /Cerrahi Bilimler/Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim dalında Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yaptı.