Ezine Gazi Ortaokulu Kız Ragbi Takımı, Ragbi Müsabakaları’nda Çanakkale’yi başarıyla temsil etti.
Aydın ‘da gerçekleştirilen Okul Sporları Yıldızlar Kız ve Erkek Ragbi Müsabakaları’nda Ezine Gazi Ortaokulu Kız Ragbi Takımı, Çanakkale’yi başarıyla temsil etti. Ezine Gazi Ortaokulu Kız Ragbi Takımı, elde ettiği derece ile 08-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında Çorum’da düzenlenecek olan Türkiye Birinciliği müsabakalarına katılma hakkı kazandı.
13
23
33